X

جزئیات خبر

نسخه چاپي

زمان مخابره :   چهارشنبه 5 دی 1397 - 12:12:12 ب.ظ

مدیرکل جدید ثبت اسناد و املاک خراسان جنوبی منصوب شد

با حکم دکتر تویسرکانی معاون رئیس قوه قضائیه و رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور، غلامرضا شهریاری به عنوان مدیرکل ثبت اسناد و املاک استان خراسان جنوبی منصوب و معرفی شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور، در آئین تودیع و معارفه مدیرکل ثبت اسناد و املاک استان خراسان جنوبی در بیرجند که با حضور معاون امور اسناد، رئیس کل دادگستری، سران دفاتر اسناد رسمی و ازدواج و طلاق و جمعی از مدیران دستگاههای اجرایی استان برگزار شد، محمد هاشمی مقدم معاون امور اسناد سازمان ثبت اسناد و املاک کشور با بیان اینکه همه مدیران باید نهایت استفاده را از فرصتهای خدمت گذاری به مردم و اهداف عالیه نظام جمهوری اسلامی ببرند گفت: در جمهوری اسلامی ایران هر کجا که بر اساس نیات صادقانه و ایمان به مدد الهی کاری آغاز شده، توفیقات بزرگی در پی داشته است.

وی با اشاره به اینکه بعد از گذشت یکصدسال از عمر سازمان ثبت و در دوران مدیریت تحول آفرین دکتر تویسرکانی در یک دهه اخیر و حمایت های آیت اله آملی لاریجانی ریاست قوه قضائیه، این سازمان عبور از ثبت سنتی و حرکت به سوی ثبت نوین را کلید زد افزود: بدون تردید اگر فرآیندهای سازمان ثبت به همان گونه سنتی ادامه پیدا می کرد، هم اکنون با مشکلات عدیده ای در خدمت رسانی به مردم مواجه بود که با درایت دکتر تویسرکانی به عنوان یکی از قضات با تجربه کشور، برنامه ریزی و اتخاذ راهبردهای مناسب و همراهی نیروهای خدوم سازمان ثبت، نه تنها از بن بست فعالیت های ثبتی با توجه به پیچیدگی های جامعه امروزی جلوگیری شد بلکه این سازمان امروز به عنوان یکی از سازمان های پیشرو در ارائه خدمات الکترونیکی، تحولات بزرگی را رقم زده و مردم شیرینی این تحولات را در خدمت گیری از این سازمان احساس می کنند که البته این تلاش ها کماکان ادامه خواهد داشت.

داده آمایی و اسکن کلیه اوراق پرونده های ثبتی، تشکیل آرشیو الکترونیکی، حذف گردش فیزیکی پرونده ها، ارتباط برخط با دستگاههای مرتبط، شفاف سازی و جلوگیری از جعل اسناد، از دیگر دستاوردهای سازمان ثبت در سال های اخیر بود که معاون امور اسناد این سازمان به آنها اشاره کرد.

علیرضا صیفی رئیس کل دادگستری استان خراسان جنوبی نیز در این مراسم با بر شمردن برخی از ویژگی ها و شاخصه های یک کارگزار و مدیر موفق در نظام اسلامی، همچنین از تحولات صورت گرفته در نحوه ارائه خدمات در سازمان ثبت اسناد و املاک کشور به مردم و تلاش مدیران و کارکنان ثبت استان تقدیر و تشکر کرد.

در این مراسم از خدمات قدرت حاجی پور مدیرکل سابق ثبت استان تقدیر و وی گزارشی از اقدامات صورت گرفته در ثبت استان ارائه داد.

غلامرضا شهریاری مدیرکل جدید ثبت اسناد و املاک خراسان جنوبی نیز ضمن تقدیر از تلاش های صورت گرفته در زمان مدیریت قبلی ثبت استان، اولویت کاری خود را اجرای برنامه های راهبردی سازمان ثبت عنوان کرد. گفتنی است وی پیش از این مدیرکل ثبت اسناد و املاک استان سیستان و بلوچستان بوده است.

 

 
.ذکر منبع در استفاده از مطالب و تصاویر الزامی است