صفحه آغازین

جزئیات خبر

نسخه چاپي

زمان مخابره :   یکشنبه 24 اردیبهشت 1396 - 2:26:24 PM

قهرمانی تیم حوزه مقاومت بسیج سازمان ثبت اسناد و املاک کشور در مسابقات بسیج قوه قضائیه

تیم فوتسال حوزه مقاومت بسیج سازمان ثبت اسناد و املاک کشور در مسابقات حوزه ها و پایگاههای بسیج قوه قضائیه به مقام اول دست پیدا کرد .

به گزارش روابط عمومی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور ؛ این دوره از مسابقات با حضور 14 تیم در سطح قوه قضائیه برگزار و در پایان تیم فوتسال سازمان ثبت اسناد و املاک کشور با شکست تیم سازمان زندان ها توانست مقام نخست این دوره از مسابقات را به دست آورد .    

در پایان این دوره از مسابقات که به میزبانی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور و همزمان با فرارسیدن نیمه شعبان و سالروز میلاد حضرت مهدی (عج) برگزار گردید ، تیم های فوتسال بسیج اداره کل زندانهای استان تهران و معاونت منابع انسانی قوه قضائیه نیز به ترتیب به عناوین سوم و چهارم این مسابقات دست پیدا کردند .

در مراسم اختتامیه این مسابقات که با حضور دکتر صارمی فرمانده مرکز مقاومت بسیج قوه قضائیه و جمعی از مسئولین برگزار شد ، از بازیکنان و مسئولین تیم های برتر با اهداء جایزه و لوح تقدیر، قدردانی بعمل آمد .

این مسابقات در اجرای تأکیدات مقام معظم رهبری مبنی بر توسعه ورزش در بین بسیجیان و ایجاد روحیه همدلی ، همبستگی و انسجام بیشتر برگزار گردید.  

 

 
.ذکر منبع در استفاده از مطالب و تصاویر الزامی است