صفحه آغازین

جزئیات خبر

نسخه چاپي

زمان مخابره :   سه شنبه 26 اردیبهشت 1396 - 10:17:25 AM

تویسرکانی: بار دیگر نشان می‌دهیم نظام جمهوری اسلامی برخواسته از رای مردم است

رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور گفت: حضور گسترده مردم در انتخابات نقشه‌های شوم دشمنان ایران را در این مقطع تاریخی که تلاطم‌های متعددی را در گوشه و کنار و مخصوصا کشورهای منطقه‌ شاهد هستیم، خنثی خواهد کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور ؛ احمد تویسرکانی در گفت‌وگو با ایسنا با بیان این که یکی از افتخارات جمهوری اسلامی ایران، مشارکت مردم در انتخابات است، گفت: در واقع بنای جمهوری اسلامی ایران بر اساس خواست مردم بوده و مبتنی بر یک نظام مردم‌سالار است.

وی تصریح کرد: به همین جهت در قریب به چهار دهه که از پیروزی انقلاب می‌گذرد ده‌ها انتخابات برگزار کردیم و در انتخابات‌ پیش‌رو یعنی انتخابات ریاست جمهوری و انتخابات شورای شهر و روستا با توجه به این که همه این آگاهی را دارند، شرکت در انتخابات وظیفه ملی و مذهبی آحاد جامعه است.

رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور با بیان این که امروز یکی از ابزارهای مهمی که توانسته دشمنان ما را سر جای خود بنشاند و منجر به این شده که توطئه ها نسبت به جمهوری اسلامی ایران کارگر نباشد، مشارکت عمومی است ، عنوان کرد : به صورت مکرر مقام معظم رهبری هم  به ضرورت مشارکت عمومی در انتخابات تاکید کردند و  امیدوارم و یقین دارم مثل همیشه مردم حضور پرشور و گسترده‌ای در انتخابات داشته باشند.

تویسرکانی ادامه داد: ان‌شاءالله بار دیگر مردم  به همه جهانیان نشان خواهند داد نظام جمهوری اسلامی برخواسته از رای مردم است و حضور گسترده مردم در این انتخابات نقشه های شوم دشمنان ایران را در این مقطع تاریخی که تلاطم‌های متعددی را در گوشه و کنار و مخصوصا کشورهای منطقه‌ شاهد هستیم، خنثی خواهد کرد.

وی خاطرنشان کرد: ان شاءالله مردم نشان خواهند داد به صورت یکپارچه در مسائل ملی پشت هم هستند. در انتخابات پیش رو بهتر از گذشته مردم سالاری و این که نظام جمهوری اسلامی برخواسته از رای مردم است را نمایش خواهیم داد.

 
.ذکر منبع در استفاده از مطالب و تصاویر الزامی است