شنبه 23 اردیبهشت 1396

تویسرکانی : نمی‌توانیم با نگاه منجمد، پاسخگوی نیازهای جامعه باشیم

رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور گفت: حتما برای اجرای عدالت باید نگاه چند بعدی و توجه به ضرورت‌ها و نیازهای جامعه داشته باشیم و نمی‌توانیم با یک نگاه منجمد، پاسخگوی نیازهای جامعه باشیم.

به گزارش روابط عمومی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور به نقل از ایسنا ؛ دکتر احمد تویسرکانی در گردهمایی رؤسای کل دادگستری استان کرمان بعد از انقلاب اظهار کرد: از ابتدای انقلاب ناظر حرکت و رشد دستگاه قضایی استان کرمان بودم و عدلیه کرمان در این سال ها توفیقات بسیار خوبی داشته که محصول تلاش مدیران، کارکنان و قضات این دستگاه بوده است.

وی افزود: حتما برای اجرای عدالت باید نگاه چندبعدی و توجه به ضرورتها و نیازهای جامعه داشته باشیم و نیازهای مردم و لوازم اجرای عدالت را در نظر گرفته و نمیتوانیم با یک نگاه منجمد پاسخگوی نیازهای جامعه باشیم.

معاون قوه قضاییه تصریح کرد: جامعه در حال تحول است و شاهد پیچیدگی جرائم و دعاوی هستیم و به همین جهت شارع مقدس بر شناخت نسبت به مردم و جامعه و گرفتن تصمیم مناسب تأکید دارد.

رئیس کل دادگستری کرمان در سال های 85 تا 88 بیان کرد: بخشی از مسئولیت مدیران، ساز و کارها، ابزار و روش اجرای عدالت است، اما باید شرایط، لوازم و آموزشهای لازم فراهم باشد.

تویسرکانی با اشاره به اینکه دادگستری استان کرمان در مقایسه با دادگستریهای کشور از بهترینهاست، گفت: قریب به 70 هزار متر به فضاهای فیزیکی دادگستری استان در طول سه سال اضافه شد و در حوزه شفافسازی امور و سیستم اداری کارهایی صورت گرفت که همه اینها ابزاری برای اجرای عدالت است.

.ذکر منبع در استفاده از مطالب و تصاویر الزامی است

آمار بازدیدکنندگان

People Online People Online:
Visitors Visitors: 291
Members Members: 0
Total Total: 291

.تمامی حقوق این درگاه متعلق به سازمان ثبت اسناد و املاک کشور است