چاپ        ارسال به دوست

پیام رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور به مناسبت روز خبرنگار

دکتر "احمد تویسرکانی" معاون رئیس قوه قضائیه و رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور طی پیامی به مناسبت هفدهم مردادماه، روز خبرنگار را تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور متن این پیام بدین شرح است: 

17 مرداد روز خبرنگار، روز پاسداشت یاد و نام خبرنگار شهید محمود صارمی و دیگر شهدای گرانقدرعرصه خبر و اطلاع رسانی متعهدانه است که در انجام وظایف خطیر خود از جان خود گذشتند.
بی تردید در هنگامه‌ای که به مدد گسترش روزافزون فناوری‌های نوین ارتباطی و توسعه ابزارهای قابل دسترس همگانی انواع و اقسام خبرها، شایعات و گمانه‌زنی‌ها در کسری از ثانیه جامعه را تحت تاثیر قرار می دهد، مسئولیت خطیر و حساس اطلاع رسانی‌ متعهدانه و روشنگرانه با صحت و دقت بر عهده خبرنگاران منصفی است که با رعایت اخلاق حرفه‌ای، افکار عمومی را از تشویش و مخاطره باز می‌دارند.
در سالی که از سوی مقام معظم رهبری به نام سال "حمایت از کالای ایرانی" نامگذاری شده و در چنین روزهای حساسی که شاهد جنگ بزرگ اقتصادی از سوی دشمنان قسم خورده این مرز و بوم هستیم بدون شک اصحاب رسانه و خبرنگاران به عنوان طلایه داران جبهه آگاهی و چشم بینا و زبان گویای جامعه وظیفه سنگین‌تری بر دوش خواهند داشت و امید است که با توکل به خدا در این راه بیش از پیش موفق و نقش آفرین باشند.

بدین وسیله ضمن تبریک این روز به تمامی اصحاب رسانه به ویژه سردبیران و خبرنگاران گرانقدر، از همه فعالان این عرصه که با نگاه واقع بینانه خدمات و مشکلات این نهاد حاکمیتی را که نقش مؤثری در نظم حقوقی، اجتماعی و اقتصادی ایفا می کند منعکس می‌کنند تقدیر و تشکر می نمایم.


٠٧:٤٦ - چهارشنبه ١٦ مرداد ١٣٩٧    /    عدد : ٤١    /    تعداد نمایش : ٣٣٣مناسبت ها

پیوندها