چاپ        ارسال به دوست

فراخوان همکاری

 

فراخوان همکاری

1-موضوع:
در اجرای ماده 8 قانون جامع حدنگار و تبصره 3 ماده  9 آئین نامه اجرای آن به منظور برون سپاری تهیه نقشه عرصه املاک در استان هرمزگان  ،اشخاص حقیقی و حقوقی میتوانند نسبت به ثبت نام در سامانه  اقدام و پس از احراز صلاحیت و گذراندن دوره های آموزشی و تخصیص کد کاربری سامانه شمیم سازمان ثبت اسناد و املاک کشور نسبت به تهیه نقشه عرصه اقدام نمایند .

2-واجدین شرایط:

اشخاص حقوقی : اشخاص حقوقی با معرفی نقشه برداران خود(فارغ التحصیلان رشته نقشه برداری در مقاطع کاردانی یا کارشناسی و بالاتر) میتواندد در طرح مذکور ثبت نام نمایند.

اشخاص حقیقی: اشخاص حقیقی واجد شرایط شامل فارغ التحصیلان رشته نقشه برداری در مقطع کارشناسی  و بالاتر  و افراد دارای پروانه اشتغال در رشته نقشه برداری از مرکز وکلا و کارشناسان رسمی قوه قضائیه  یا کانون کارشناسان رسمی دادگستری  یا سازمان نظام مهندسی ساختمان میباشند.
3-بازه زمانی ثبت نام:
ثبت نام در این سامانه  از تاریخ 1399/06/01آغاز و تا پایان روز 1399/06/20 ادامه خواهد داشت

4- آدرس ثبت نام:

ثبت نام در سامانه به آدرس http://tam.ssaa.ir   انجام خواهد شد.

5-شرایط همکاری:

 1-5 :شرکت در دوره منوط به پذیرش ضوابط ابلاغی از سوی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور خواهد بود و گواهینامه انجام خدمات پس از طی دوره آموزشی ،برگزاری آزمون و کسب امتیازات لازم و طی دوره کارآموزی خواهد بود.

2-5 : متقاضیان میبایست فاقد هرگونه محکومیت موضوعی از مراجع قضایی،رای قطعی از دادگاههای انتظامی،تخلفات اداری و شورای انتظامی نظام مهندسی باشند.

3-5: انجام ثبت نام هیچگونه تعهدی برای این سازمان جهت جذب ، استخدام و ارجاع امر نقشه برداری ایجاد نخواهد کرد

4-5:  ارجاع کار از سوی ادارات ثبت اسناد و املاک به نقشه برداران ،مستلزم پذیرش و رعایت ضوابط و مقررات و بخشنامه های  ابلاغی از  سوی ثبت اسناد و املاک   خواهد بود .دانلود فايل : فراخوان همکاری.pdf ( 289KB )


٠٧:٥٣ - شنبه ١ شهريور ١٣٩٩    /    عدد : ٤٥٥٨    /    تعداد نمایش : ٥٨٠خروج
مناسبت ها

پیوندها