J
I
K
A
B
 


  چاپ        ارسال به دوست

رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور با خانواده مرحوم دکتر تویسرکانی دیدار کرد

به گزارش روابط عمومی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور، دکتر خداییان روز گذشته به همراه همسرشان با حضور در منزل مرحوم دکتر تویسرکانی رئیس فقید سابق سازمان ثبت اسناد و املاک کشور، با خانواده ایشان دیدار کرد.

دکتر خداییان در این دیدار با یادآوری تلاش‌ها و اقدامات موثر مرحوم دکتر تویسرکانی در سازمان ثبت اسناد و املاک کشور، یاد و خاطره ایشان را گرامی داشت.

وی از مرحوم دکتر تویسرکانی به عنوان یکی از مدیران خوش نام، باتجربه دستگاه قضایی یاد کرد و از زحمات وی در سازمان ثبت اسناد و املاک کشور قدردانی نمود.

رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور خطاب به همسر مرحوم دکتر تویسرکانی تصریح کرد: بی شک همراهی ارزشمند شما نقش بی بدیل و تعیین کننده‌ای در خدمات ایشان در دستگاه قضایی به خصوص سازمان ثبت اسناد و املاک کشور داشته است.

همسر مرحوم دکتر تویسرکانی نیز با تشکر از رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور، برای وی و مجموعه سازمان ثبت اسناد و املاک کشور موفقیت را از درگاه خداوند متعال مسئلت کرد.

در پایان این دیدار، رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور با اهدای لوح سپاس از خانواده محترم رئیس سابق سازمان ثبت اسناد و املاک کشور تقدیر به عمل آورد.

انتهای پیام/


١٥:٤٧ - دوشنبه ٢١ تير ١٤٠٠    /    عدد : ٧٥١٦    /    تعداد نمایش : ١٣٨٧مناسبت ها

پیوندها