J
I
K
A
B
 


  چاپ        ارسال به دوست

پیام تبریک رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور به مناسبت روز کارمند

دکتر خداییان معاون رئیس قوه قضاییه و رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور در پیامی روز کارمند را به کارکنان دستگاه قضایی تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور، دکتر خداییان معاون رئیس قوه قضاییه و رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور در پیامی روز کارمند را به کارکنان دستگاه قضایی تبریک گفت.

متن پیام به شرح زیر است:

چهارم شهریور ماه فرصت مغتنمی برای ارج نهادن به خدمات ارزشمند کارمندان در نظام مقدس جمهوری اسلامی است که با تلاش مجدانه و جهادی در همه نهادها، زمینه‌ ساز توسعه و پیشرفت کشور هستند.


در این میان کارکنان تلاشگر دستگاه قضایی و سازمان‌های تابعه آن نیز مسئولیت سنگینی در جهت احقاق حق و خدمت رسانی به جامعه برعهده دارند و در مسیر خدمت رسانی از هیچ کوششی در جهت ارتقای کیفیت خدمات و ایجاد رضایت در ارباب ‌رجوع دریغ نمی‌ورزند و با تلاش شبانه روزی خود موجبات پیشبرد اهداف قوه قضاییه در دوره تحول و تعالی را فراهم می‌آورند.


اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای والامقام شهیدان رجایی و باهنر و هفته دولت، روز کارمند را به همه کارمندان خدوم و متعهد سراسر کشور و علی الخصوص همکاران معزز خود در قوه قضاییه و سازمان ثبت اسناد و املاک کشور تبریک عرض نموده و سلامتی، بهروزی و موفقیت بیش از پیش آن‌ها را در راستای تحقق آرمانهای بلند حضرت امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری از درگاه خداوند متعال مسئلت می‌نمایم.

ذبیح الله خداییان

معاون رئیس قوه قضاییه

و رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور


انتهای پیام/


٠٨:٤١ - پنج شنبه ٤ شهريور ١٤٠٠    /    عدد : ٧٨٤٣    /    تعداد نمایش : ١٢١٠درگاه یکپارچه خدمات الکترونیک سازمان

مناسبت ها

پیوندها